Összefoglaló: Siófok- Credobus Mosonmagyaróvár 2-2 (1-0)2-2

Szerző: Kostorják Zsolt | Dátum: 2017-12-11 09:16:19

Összefoglaló: Siófok – Credobus Mosonmagyaróvár

Balajcza – Kozma (70’ Berde) - Fehér- Nagy D. – Bévárdi- Elek (42’ Kovács)- Szilágyi – Petneházi- Lorentz- Lázár-  Opavszky

Vezetőedző: Varga Attila

Credobus Mosonmagyaróvár:

Tarczy- Zsirai-  Kapacina (89’ Huszárik) Laki- Vágó- Lőrinczy (90’ Darázs)- Szépe – Bohner- Tóth- Szipulisz- Katona

Vezetőedző: Várhidi Péter

4’  Bohner röviden hazaadott labdájára Bévárdi csapott le és a kimozduló Tarczy mellett a kapuba rúgott 1-0

18’ Laki elől tisztáz a hazai kapus

24’ Petneházi szabadrúgását üti szögletre Tarczy

29’ Kapacina szabad rúgásába Szépe teszi bele a lábát, de a hazaiak kapusa menteni tudott.

31’ Tarczy bravúrral véd egy-egy ellen Nagy D.-vel szemben

33’ Kapacina lövésébe a gólvonalnál nyúlnak bele a hazai védők

36’ Lőrinczy 28 méteres szabadrúgását védi bravúrral Balajcza

54’ Kapacina beadását szépe a hazaiak kapujába fejeli 1-1

58’ 11-eshez jut a Mosonmagyaróvár Lőrinczy lövését a hazai kapus bravúrral hárítja

65’ Zsirai 2017-es év gólját lövi. 1-2

71’ Laki a kilépő Balajcza mellett is eltolja a labdát, de az utolsó pillanatban a hazai védő k tisztázni tudják

78’ egy hazai szöglet után a kipattanót Nagy a jobb felső hosszúba bombázza.

Két ellentétes félidőt láthatott a szerény közönség. Összességében a második félidőben az Credobus kétszer is a saját javára fordíthatta volna a találkozót, és ilyenkor, ahogy lenni szokott a kihagyott helyzetek megbosszulták önmagukat.

Varga Attila: az első félidőben mi uraltuk a játékot, a másodikban Mosonmagyaróvár. Gyűlölöm, amikor az időjárás, nevezetesen a szél eldönt egy mérkőzést.

Várhidi Péter: Gratulálok a játékosaimnak, maximálian álltak hozzá az első féléven a közös munkánkhoz. Sok játékosunknak még felnőtt meccsen sem volt. Örülök a megszerzett 23 pontnak. Kis szerencsével 25 ponttal is zárhattuk volna ezt a félévet.