Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2018-04-16 07:22:12

Heinrich-KovácsB,Szépe,Szpirulisz,Katona,-Zsirai,Bakos,-Bartos,(Winkler 80.)Lőrinczy,Kapaczina(Vágó 59.)-Kulcsár(Maly70.)

vezető edző: Várhidi Péter

Dorog:

Vajda-Csató,Bora,Berkó,(Vígh 46.)-Szalai,Tomás,Nagyházi,(Városi 72.)Kitl,-Mészáros,-Szedlár,Faragó

edző: Schindler Szabolcs

Jól kezdtük a mérkőzést. Az első percben Lőrinczy ívelt kapu elé bal oldalról egy szabadrúgást. A középen érkező Bakost a vendégvédők lerántották, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Kulcsár magabiztosan értékesített, 1-0 javunkra.

A gól után kiegyenlített játék folyt, nagy helyzetet egyik csapat sem alakított ki.

A második félidőben a Dorog kezdeményezett többet, mégis mi növeltük előnyünket. A 60 percben Lőrinczy szép cselekkel tisztára játszotta magát a vendégek tizenhatosán belül, már csak Vajdával állt szemben, aki bravúrral szögletre mentett. A jobbról belőtt szögletet a vendégek kifejelték, a labda Bartos elé került, aki mintegy 25m-ről hatalmas lövést zúdított a dorogi kapura, a lövés a felső lécről levágódott, és a vetődő Vajda hátáról a hálóba pattant. 2-0 a javunkra.

A gólt követően a Dorog mindent megpróbált a szépítés, illetve egyenlítés érdekében. Sorra érkeztek a beívelések a kapunk elé, de védelmünk Heinrich vezetésével ezeket hárította, ugyanakkor a kontráink veszélyesek voltak.

A 87 percben sikerült a Dorognak szépíteni. Bal oldali szögletrúgást követően Szalai elé került a labda, aki tíz méterről a bal alsó sarokba lőtt. 2-1

Csapatunk lelkes játékkal megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

Kostorják Zsolt: Fontos győzelmet arattunk, a lehető legjobbkor rúgtuk a góljainkat. Érthetetlen számomra, hogy egy agyonnyert mérkőzést ilyen szorossá tudtunk tenni a végére.

Schindler Szabolcs: Az első percben hoztuk a szokásos tizenegyes gólunkat. A csapat végig támadta az egész mérkőzést, rengeteg gólszerzési lehetőségünk volt, de azok kimaradtak.