Összefoglaló:Monor-Credobus Mosonmagyaróvár

Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2019-04-29 12:59:29

Budapest III.Kerület TVE stadion:300 néző

Credobus: Somogyi-Kozma,Sziklási,Forgács,Zsirai-Vágó,Bakos(Czár 68.) –Winkler,(Jelena 57.)Nagy I,(Kovács Á 78.)Eszlátyi-Szabó V

edző: Király József

Monor: Bozsó-Bori,Fülöp,Asztalos (Kovács B71.) Szerencsi(Hamar61.)-Hunya,Szuhadovszki-Karacs,Palincsár,Farkas-Tóth B

edző: Horváth Dávid

Jól kezdtük a mérkőzést, már a 2. percben helyzetünk volt. Szabó Viktor játszott a jobb oldalon érkező Eszlátyi elé, aki közelről az oldalhálóba lőtt.

A 11. percben azonban a hazaiak szereztek vezetést Tóth B kapott labdát a tizenhatos vonalán, lefordult védőinkről, és a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0 a Monor javára.

A 26. percben sikerült egyenlítenünk, egy jobb oldali bedobás után Szabó Viktor passzolt Nagy István elé, aki a kapus felett a hosszú sarokba emelt 1-1.

31. percben ismét vezetést szerzett a Monor. Bal oldalról íveltek szabadrúgást a kapunk elé. A beadást egy monori támadó tovább csúsztatta, a jobb oldalon érkező Hunya pedig a bal sarokba fejelt 2-1

A 49. percben sikerült újra egyenlítenünk. Kozma indította jobb oldalon Eszlátyit, aki lefutotta védőjét, majd középre adott. A jókor érkező Szabó Viktor a tizenegyes pont környékéről a bal sarokba passzolt 2-2.

A második félidőben izgalmas jó iramú játék alakult ki, mindkét csapat győzelemre játszott. Felváltva kerültek veszélybe a kapuk. A hazaiak pontrúgásai veszélyesek voltak, de ekkor már jól hárított védelmünk. Ígéretes támadásokat vezettünk, két-három igazi meccslabdánk is volt. Kovács Ádám baloldali akciója végén a hazaiak a gólvonalról mentettek. Később Jelena, is, és egy szöglet után Forgács is eldönthette volna a mérkőzést. Az összecsapás feszült ideges hangulatban zajlott, a játékvezető tíz sárga lapot osztott ki a csapatoknak. Az eredmény azonban már nem változott.

Horváth Dávid:

Nem finomkodott egyik csapat sem, az első perctől a lefújásig feszült volta mérkőzés. Kétszer is vezettünk, mégsem tudtunk nyerni. Adok-kapok játék alakult ki, az eredmény egyik csapatnak sem jó.

Király József:

Mindkét csapat győzelemre játszott. Sajnos ismét kaptunk pontrúgásból gólt. Bármelyik csapat nyerhetett volna,igaz, ha higgadtabbak vagyunk, három ponttal távozunk. Hiányérzetem van, mert az utolsó tíz percben volt három-négy olyan támadásunk, amiből illett volna gólt szereznünk.