Hegedüs Lajos- Heffler Tibor – Tóth Bence (73’ Óvári Zsolt)– Fényes Szabolcs – Spandler Csaba – Márkvárt Dávid – Pekár László  ( 63’ Zsidai)– Sándor György – Tischler Patrik – Lencse László – Nagy Zsolt

CREDOBUS Mosonmagyaróvár

Tarczy Pál – Bohner Roland  ( 57’ Jasarevic Mahir) – Koszó Balázs – Deák István – Galambos Ádám – Zsirai Martin – Schmatovich Gábor – Darázs Péter – Bartos Julián – Laki Balázs ( 88’ Szabó Bence) – Czár Richárd (85’ Kószás Krisztián)

Vezetőedző: Király József

Gólszerzők: 51' Darázs Péter,60' Laki Balázs

A mérkőzést a Puskás Akadémia lendületes játékkal kezdte. Az első  perceket a vendégek uralták, de  a 15. perctől átvettük az irányítást.

A 16. percben Czár hatalmas helyzetet hagyott ki, amikor rávezette a labdát Hegedüsre, de telibe találta a kapust.

Mégis a vendégek tudták megszerezni a vezetést az első félidőben, a segítségünkkel. Ez a mi szempontunkból egy balszerencsés találat volt. Nagy Zsolt baloldalról élesen adott labdáját menteni igyekvő Deák saját kapunkba lőtte. Ezzel az öngóllal tudott vezetést szerezni a vendégcsapat.

Több helyzetet is kihagytunk, így a Puskás Akadémia fordult előnnyel az első félidő végén.

A második félidőben hatalmas lelkesedéssel, szívvel-lélekkel, színvonalas játékkal szórakoztatva a közönséget az 51. percben Bartos lefordulva védőjéről a 16-os vonalánál, beadását egy védőről megpattanó labdát Darázs félfordulatból a hálóba lőtte. Ezzel kiegyenlítettünk.

Majd az 59. percben megfordítottuk az első félidő eredményét.

Czár adott be balról, ahová Schmatovich érkezett és becsúszva próbált kapura rúgni. A szabadon hagyott labdát Laki rúgta a léc alá közelről.  Kettő egyre fordítottunk javunkra.

Az ellenfél veszélyes kontrával próbálkozott, Heffler beemelt labdája a hosszú oldalon Nagy Zsolthoz került, aki a kapu mellé rúgta a 62. percben.
Sándor Óvárihoz passzolva a 74. percben az ötös sarkából gyengén rúgott kapura, Tarczy  megfogta.

A játékvezető két perces hosszabbítás után lefújta a mérkőzést.

A hazai nézők vastapsa kíséretében bravúros győzelmet aratva ért véget a játék.

Gratulálunk a csapatnak, magabiztos győzelmet arattak a Puskás Akadémia csapata felett. Ezzel besöpörték a győzelemért járó három pontot.

Szíjjártó István:

Két olyan mérkőzésünk volt, amin nagyon rossz játékot produkáltunk. Ez volt az egyik. Semmit nem tudtak játékosaim felmutatni abból, amit tudnak, szív nélkül játszottak.

Gratulálok a mosonmagyaróvári csapatnak, felvették a kesztyűt, szívvel-lélekkel játszottak ellenünk. Még a gólt is ők szerezték nekünk. Mentálisan kell felkészülnünk, védekezésünket és az egyéni hibákat kell javítani. Nyugodt háttérrel rendelkezünk, mindent megkapnak a játékosaink, nincs mentség itt focizni kell.

Mégegyszer gratulálok a mosonmagyaróvári csapatnak.

Király József:

Köszönjük, rászolgáltunk a sikerre. Az első 10-15 percben még nem találtunk magunkra, aztán a 15 percben felálltunk. Nagyon erős kerete van a Puskás Akadémiának, jó játékosokkal rendelkeznek. Végig úgy éreztem, hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést, nagyszerű teljesítményt nyújtottunk.

A második félidőben gyors góltalálatunk után az ellenfélnek nem adtunk lehetőséget a gólszerzésre. A győzelem nagyon jól jött nekünk, a Puskás Akadémiának további sok sikert kívánok.

Szurkolóink is mellettünk voltak, játékosaink sok erőt tudtak meríteni ebből.

Fegyelmezett, agresszív, jó játékkal megérdemelt győzelmet arattunk Nagyon büszke vagyok a játékosaimra.

Jók: Laki, Bartos, Koszó, Darázs, Galambos, Czár,