Nézők előtt győztünk a Szigetköz rangadóján

Szerző: | Dátum: 2021-05-02 22:27:49

Nézők előtt rendezték a szigetközi rangadót, ahol a Credobus Mosonmagyaróvár a Lipótot fogadta. Jó iramú játékot és sok hazai helyzetet hozott az első félidő, igaz kétszer a Lipót is eljutott az óvári kapuig. A hazai fölény a félidő hajrájában érett góllá. A 36. percben Jasarevic jobb oldali beadást Szabó közelről fejelte a hálóba. 1-0.

A folytatásban is dominált a Mosonmagyaróvár. Az 55. percben Illés kapott egy szépen előkészített labdát, amelyet 16 méterről a kapus mellett a hálóba lőtt. 2-0. Aztán az 59. percben Jasarevic tört befelé a jobb oldalon, majd a hosszú felsőbe talált. 3-0. Végül a 84. percben Szalkát ugratta ki Bakos, aki a kapus felett átemelte a labdát. 4-0. A Credobus Mosonmagyaróvár remekül kihasználva a helyzeteit megérdemelt győzelmet aratott.

Credobus Mosonmagyaróvár – Lipót Pékség SE 4-0 (1-0)

Mosonmagyaróvár, 300 néző

Vezette: Juhász D.

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bokor (Balogh F., 84.), Debreceni, Bohner, Jasarevic (Horváth K., 68.), Tóth M. (Takács M., 58.), D’Urso, Illés (Bakos, 68.), Szalka, Nagy K., Szabó Zs. (Oláh L., 84.). Vezetőedző: Varga László

Lipót Pékség: Papp Zs. – Simita, Zámbó, Sváb, Nagy O., Kovalovszky, Tóth L. (Csete, 80.), Kószás (Farkas, 58.), Winkler A. (Füredi, 80.), Varga T. (Kiszely, 58.), Harsányi. Vezetőedző: Varga Péter

Gólszerzők: Szabó Zs.(36.), Illés (55.), Jasarevic (59.), Szalka (84.)

Varga László: - Jól kezdtük a mérkőzést, jól vették fel a játék ritmusát a fiúk. Elégedett vagyok, azt láttam végre a csapattól, amit elvártam. Sokat dolgoztunk az elmúlt időben, amit ma sikerült megmutatni a pályán is.

Varga Péter: - Megérdemelten nyert a Mosonmagyaróvár, nagyon szép gólokkal magabiztosan. A mi játékunkban sajnos ma ennyi volt.