Sok sérült, sok gól, vereség a Szabadkikötő ellen

Szerző: | Dátum: 2021-05-26 20:39:06

Szerdán pótolta a 32. fordulóból elmaradt mérkőzését a Credobus Mosonmagyaróvár, amely a Szabadkikötőhöz látogatott. A 17. percben egy bal oldali beadás után Szabó Zsolt fejelte a hálóba. 0-1. Két perc múlva Illés indult meg a jobb oldalon, és Szabóhoz centerezett, aki értékesítette a ziccert. 0-2. A 21. percben egy kontratámadás után Gál révén szépített a Szabadkikötő. 1-2. A második félidőben fizikálisan és mentálisan is elfogyott a Mosonmagyaróvár, hiszen Varga László együtteséből többen is sérülten vállalták a játékot, ráadásul a kispadon helyet foglalók közül Czingráber, Oláh és D’Urso sem egészséges. A Szabadkikötő lassan felőrölte az MTE-t és Fodor, Kondor és Farkas révén 16 perc alatt három gólt szerzett. 4-2. A 81. percben még összejött a szépítés az óváriaknak: Bakos szögletét Debreceni fejelte a hálóban. 4-3.

THSE-Szabadkikötő – Credobus Mosonmagyaróvár 4-3 (1-2)

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

Vezette: Katona B.

Szabadkikötő: Czerula – Vidnyánszky, Révész, Katona, Marosi (Farkas, 46.), Szűcs B., Kondor, Huszty, Gál (Varga Ö., 46.), Földi (Fodor, 46.), Gere (Fekete, 90.). Vezetőedző: Kenyó Zoltán

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bokor, Debreceni, Bohner, Jasarevic, Bakos, Horváth K., Illés (Takács M., 67.), Szalka, Nagy K., Szabó Zs. (D’Urso, 73.) Vezetőedző: Varga László

Gólszerzők: Gál (21.), Fodor (54.), Kondor (63.), Farkas (70.), ill., Szabó Zs. (17., 19.), Debreceni (81.)

Varga László: - Felvállaltuk a nyílt játékot, mert nagyarányú győzelmet szerettünk volna aratni, így nagyszerűen is kezdtük a mérkőzést. Sajnos a második félidőben kijött, hogy hetek óta csak 10 egészséges játékosom van. Létszámban elfogytunk a szezon végére.