Tarczy Pál- Bohner Roland- Koszó Balázs- Deák István- Galambos Ádám- Lázár Patrik- Darázs Péter- Czár Richárd- Schmatovich Gábor- Fekete Tamás- Laki Balázs Cserék: Boros Tamás- Jasarevic Mahir- Baranyai Norbert - Mundi Roland- Kószás Krisztián- Németh Márk- Katona Károly Pajor Imre- Kemény Tamás- Varga Márkó- Kocsis Adrián- Racskó Roland- Szekszárdi Tamás- Horváth Dániel- Gubacsi Zoltán- Causic Andrej- Lantos Levente- Toth Márk Cserék: Mihailo Milutinovic- Kirchner Krisztián -Vámosi Viktor -Marton Viktor- Ipacs Péter Sándor
Vezető edző: Király József Vezető edző: Szanyó Károly
Játékvezető: Oláh Gábor
Perc Esemény
‘1 A mérkőzést a vendég csapat kezdte a mély talajú, sáros pályán.
‘5 Az elő öt percben a mezőnyben zajlott a játék. A játékosok ismerkednek a nehéz talajú pályával.
‘6 Jobb oldali szabadrúgást Czár végezte el. Kapu elé ívelt, de les címén a játékvezető megállította az akciót.
‘10 Kemény Tamás lövését Tarczy a bal sarokból kiöklözte.
‘13 Bal oldalról a szögletet Czár végezte el, Schmatovich fölé fejelte
‘15 Koszó tört előre, 35 méteres lövése a kapu mellé szállt
‘20 Az első 20 percben még egyik fél sem veszélyeztette az ellenfele kapuját.
‘22 Szabadrúgásból ismét Czár ívelhet a kapu felé, de a vendég védők hárították
‘28 Galambos 25 méteres lövése a kapu fölé szállt.
‘31 Lázár akadályozta szabálytalanul a vendégcsapat támadást, amiért sárga lappal jutalmazta a játékvezető
‘35 Czár erőteljes, veszélyes lövését blokkolta a vendég védelem
‘41 Laki lépett ki a védők között, a tizenhatoson belül buktatták, a bírói sípszó elmaradt..
‘42 Causits lövését biztosan védte Tarczy
‘43 Gubacsi kapott sárgalapot
‘44 Lakit ígéretes helyzetben lesen állította meg a játékvezető
‘45 Véget ért az első félidő. A félidő során a játék során mi birtokoltuk többet a labdát, a kapuk 1-1 lehetőséget leszámítva nem forogtak veszélyben
‘46 Elkezdődött a második félidő. Darázs ment el a bal oldalon, beadását a védők hárították. Kipattanó labdát Galambos rúgta kapura, de a vendég kapus biztosan fogta a lövést
‘49 Galambos balról keresztbe ment a kapu elől, a hazai támadók lekéstek a beadásról.
‘52 Czár szabadrúgását a vendég védők nem tudták hárítani, nagy kavarodás alakult ki. Laki került helyzetbe ,de sajnos a vendég védők blokkolták
‘53 Pajor jobb oldali beadását biztosan fogta Tarczy
‘54 Koszó magasan a kapu fölé lőtt
‘61 Czár bal oldalról végzett szabadrúgását Deák a hálóba fejelte
‘65 Gubacsi helyett Kirchner Krisztián lépett pályára
‘68 Kemény jobb oldali beadását Koszó mentette az érkező Tóth Márk elől
‘69 Bal oldali szögletet Czár végezte el, a beadást a védők mentették. Majd Fekete visszaívelte, Laki elé került a labda, aki azonban lesen volt
‘72 Kemény kapott sárga lapot
‘73 Tóth Márk helyett Városi Viktor lépett pályára
‘75 Városi jobb oldali beadását Darázs mentette szögletre
‘77 Veszélyes oldalszabadrúgáshoz jutott Kozármisleny. KOcsis Adrián állt a labda mögé, Élesen beadott rúgását Schmatovich fejelte ki.
‘80 Schmatovich szögletet harcolt ki. Czár végezte el, Schmatovich kapura csúsztatta, Horváth Dániel nagy bravúrral védett
‘82 Galambos helyett Jasarevic Mahir lép pályára
‘84 Laki lódult meg a bal oldalon, Schmatovich érkezett a beadásra, de a kapu mellett elszállt a labda
‘85 Jasarevic ment el bal oldalon, de a hazai támadok lekésték a beadást.
‘86 Fekete helyett Katona Károly lép pályára
‘90 Causic kapott piros lapot
‘90 A játékvezető 3 perc hosszabbítást rendelt el
‘91 Darázs Péter kapott sárga lapot
‘92 Schmatovich helyett Mundi lépett pályára
‘93 Az első félidőben kiegyenlített küzdelem volt, a csapatok kóstolgatták egymást. A második félidőben döntő fölénybe kerültünk. Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, több helyzetet is ki tudtunk dolgozni. Sáros, mély talajú pálya sokat kivett a játékosokból. Minden játékos dicséretet érdemel.

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR értékelője

„Köszönjük a gratulációt. Edzőváltás után a Kozármislenybe, nem számítottam ilyen támadó játékra. Tudtunk alkalmazkodni az adott helyzethez. Nehéz volt a védelmükbe betörni. Csak egy gólt tudtunk szerezni, de ilyen nehéz talajon le a kalappal mindkét csapat előtt. Nagyon örülök, hogy mi tudtuk szerezni a győztes gólt. Csapat hozzáállásával maximálisan elégedett vagyok. A hibák, amiket elkövettünk, kiküszöböljük a következő mérkőzésre. Eddig is csapatban gondolkodtunk, most is ebbenen szeretnék. ”

KOZÁRMISLENY HR RENT értékelője

„Szeretnék gratulálni a mosonmagyaróvári csapatnak, hogy itt tartotta a 3 pontot. Küzdelmes mérkőzés volt. védekezésünk rendben volt, a támadó játékunk hagyott kivánnivalót magunk után. Lehetne a talajra fogni, de a támadásunk ma nem nagyon valósult meg. Néhány meghatározó támadójátékosunk távol volt. Tisztesen helyt álltunk, egy góllal sikerült nyernie a hazai csapatnak. Igaz, hogy rövid ideje vagyok Kozármisleny csapatának edzője, bízom benne, hogy jelenlegi összeállítással is üde színfoltja legyen a csapat Magyarországnak. Célunk hogy stabilan az NBII ben helyt álljon a csapat. „