Bese- Meynhárt, Medgyes - ékesi (53' Gyurácz)- Tányéros - Lengyel (46' Sabján) - Bakos- Horváth- Czvitkovics (92'Szántó)- Deli Tarczy- Zsirai- Kovács - Laki (80' Tóth) - Darázs (80' Kapacina)- Vágó - Lőrinczy- Szépe- Katona- Juhász (85' Karacs)- Huszárik
Vezető edző: Bodnár György Vezető edző: Várhidi Péter
Játékvezető: Barna Gábor
Perc Esemény
‘1 Katona befutott a bal oldalon, lövését Vese védte
‘4 Lakit a 16-oson belül buktatták. A büntetőt Juhász végezte el, de a hazai kapus bravúrral védte
‘8 Lőrinczi bepasszolt labdáját laki a kapusba lőtte, majd a kipattanót Laki készítette Darázsnak, aki luftot rúgott
‘11 Huszárik 20 méteres lövését ütötte kapu fölé a hazaiak kapusa
‘30 Laki jó ütemben adott labdát Lőrinczynek, akiről az utolsó pillanatban tisztázni tudtak a hazai védők
‘43 Hazai támadás végén Sabján lövését védi Tarczy
‘53 Kőrinczy lövését hárítja Vese
‘56 Hazai részről egy baloldali lövést Tarczy magabiztosan védte
‘64 Zsirai ugratja ki Lőrinczyt, aki 8 méterről a kapu mellé emeli a labdát
‘68 Horváth lövését fogja Tarczy
‘69 Egy eladott labdánkkal megugrik a hazai csapat, Deli lövését hárítja Tarczy, majd a kipattanót is bravúrral védi
‘73 Darázs Lőrinczy összjáték után Darázs beadását bravúrral védi Vese
‘74 Egy hazai bal oldali szabadrúgást követően Sabján 7 méterről a kapu mellé lő
‘79 Tarczy óriási bravúrral véd egy közeli lövést
‘81 Jobb oldali beadást követően Sabján a bal hosszú sarokba fejeli a labdát. 1-0
‘84 Jobb oldali szöglet után a hazai védők a gólvonalról tudtak tisztázni
‘90 egy hazai 23 méteres lövést Tarczy hárítja
‘91 Vége a mérkőzésnek a végeredmény 1-0

BUDAÖRS értékelője

„Az első félidőben olyan gyengén játszottunk, hogy ki kis kaphattunk volna, viszont a második félidőben Tarzynak köszönheti Mosonmagyaróvár, hogy csak 1-0 lett a végeredmény”